Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Opening van de Welterstek op 06 april 2019

terug naar overzicht

Zaterdag, 30 maart 2019

Bijna is het zover, het nieuwe seizoen gaat beginnen met als stralend middelpunt ons prachtige clubhuis De Welterstek. Vanaf zaterdag 06 april bent u weer van harte welkom om in een gezellige en ongedwongen sfeer te genieten van het mooiste plekje in Welten en Omstreken. Rika, Kitty en Bianca gaan zich dit seizoen inzetten om jullie te voorzien van een smakelijk hapje en drankje. De openingstijden voor dit seizoen zijn : Maandag tm Zondag : Maart en April van 10.30 tot 16.00 uur. Mei t/m september van 10.00 tot 18.00 uur. In Oktober zijn we geopend van 10.30 tot 16.00 uur. Namens ons allen hopen wij jullie ook dit seizoen weer te mogen begroeten, beleefd uitnodigend : Rika, Kitty, Bianca en het Bestuur