Verkoop Dagkaarten HSV de Rietvoorn 2022

terug naar overzicht

Zondag, 3 juli 2022

Beste Sportvisser, Wist U dat dagkaarten, voor een dagje visplezier aan de Weltervijver, ook te koop zijn bij Hengelsport Splash ? Het is belangrijk dat U in het bezit bent van een vergunning VOORDAT u gaat vissen. Onze controleurs verkopen ook dagkaarten, maar als er Politiecontrole komt voordat er een controleur is geweest dan loopt U het risico op een bekeuring. Koop daarom eerst uw dagkaart. LET OP : ALLEEN VOLLEDIG INGEVULDE DAGKAARTEN ZIJN GELDIG ! Zorg ervoor dat ALLE velden ingevuld zijn, anders volgt er alsnog een Bekeuring !

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies