Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Waarschuwing vanuit Handhaving

terug naar overzicht

Zondag, 12 juli 2020

Beste sportvrienden, LET OP ! Parkeren is alleen toegestaan in de parkeervakken, op elke andere plaats waar geparkeerd wordt loopt U een heel groot risico op een BEKEURING. Vandaag heeft Handhaving een opmerking geplaatst, de volgende keer wordt er bekeurd ! Als er geen parkeerplaats vrij is dan kunt U het beste de visspullen uitladen en daarna uw auto in de wijk op een legale parkeerplaats parkeren. Als je gaat inpakken doe je het omgekeerde waardoor er geen overlast ontstaat. Een gewaarschuwd mens telt voor 2